Sertifikalar
  • Çin Chenxin Automation Equipment(Guangzhou) Co., Ltd. Sertifikalar
    Standart: Business license
    Sayı: 91440101MA9Y8JHE20
    Yayımlanma tarihi:
    Bitiş tarihi:
qc profili

hizmetlerimiz

 

1) 24 saat hizmet, herhangi bir soruya daha erken cevap verilecektir.

 

2) Doğrudan fabrika hizmetleri, profesyonel mühendislerimiz ve personel ekiplerimiz tarafından size özel ve benzersiz çözümler sağlanabilir.

 

3) Sunulan malzeme tedarikçileri, ürünlerinizin farklı türdeki malzeme ve ekipmanları burada desteklenebilir.

 

4) Satış sonrası hizmetler, denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler;ayrıca çözüm videoları ve dökümanları tek seferde gönderilecektir.

 

5) Sizinle iletişime geçtikten sonra projeniz için tam ve özel konu seti size ücretsiz olarak sunulacaktır.

 

6) 12 Ay Garanti ve makinenin yedek parçaları, üretim zamanınızı boşa harcamamak için 3 gün içinde sunulacaktır.

 

7) Özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz, sadece gereksinimlerinizi, ürün parametrelerinizi ve çizimlerinizi bize sağlarız.Ürünleri ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz. (ODM hizmeti sağlayın )

 

 

SSS

 

Q1: Bir ticaret şirketi veya üretici misiniz?

 

A1: Biz sanayi ve ticareti bütünleştiren bir şirketiz.Esas olarak AC güç kabloları ve kablo demeti uç işleme ekipmanı üretir.Aynı zamanda, uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede istikrarlı makinelerle rekabetçi ilgili kablo demeti otomasyon ekipmanı sağlayabiliriz. Ayrıca, gereksinimlerinize göre özelleştirilmiş hizmeti alabilirsiniz.

 

 

S2: Makine için garantiniz nedir?

 

A2: Bir Yıl Garanti (tüm makine parçaları bir yıl içinde ücretsiz olarak değiştirilebilir, Sadece nakliye ücretini ödemeniz gerekiyor (Aşınan parçalar hariç, insan yapımı kırdı dahil değil), ömür boyu bakım.

 

 

S3: Teslimat Süreniz Ne Kadardır?

 

A3: Makine stokta ise genellikle 3-5 gündür;Değilse, teslimat süresi gerekli miktara ve yoğun sezonumuza göre 10-25 gündür.

 

 

S4: Fabrikanız nerede?Seni nasıl ziyaret edebilir?

 

A4: Fabrikamız Guangzhou ve Shenzhen'in yanında.Dongguan veya Changping Demiryolu (Otobüs) istasyonuna vardığınızda sizi bir araba ile fabrikamıza götüreceğiz.

 

 

S5: Neden CHENXIN OTOMASYON EKİPMANLARI Co., Ltd.'yi seçmelisiniz?

 

A5: "Müşteri Memnuniyeti, Sürekli İyileştirme ve Yenilikçi Hizmet", şirketimizin ilerlemesini sağlayan itici güçtür.En iyi makine ve hizmet seviyesini yapmak için her türlü çabayı göstereceğiz.