• CX150 Plastik Dikey Enjeksiyon Makinesi ISO
CX150 Plastik Dikey Enjeksiyon Makinesi ISO

CX150 Plastik Dikey Enjeksiyon Makinesi ISO

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: CX
Sertifika: ISO90001
Model numarası: CX-150

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 / grubu
Fiyat: FOB Shenzhen
Ambalaj bilgileri: ahşap kasa
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: / T
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Vurgulamak:

Plastik Dikey Enjeksiyon Makinesi

,

ISO Dikey Enjeksiyon Makinesi

,

CX150 Plastik Enjeksiyon Makinesi

Ürün Açıklaması

CX-150 Dikey Plastik Enjeksiyon Makinesi

 

CX-150 dikey enjeksiyon kalıplama makinesi özellikleri --- standart model, dikey doğrudan basınç sıkıştırma, dikey enjeksiyon

1. Dikey, doğrudan basınçlı sıkıştırma, dikey enjeksiyon, küçük ayak izi, akıllı ve hassas, küçük ve orta büyüklükteki gömülü parçaların enjeksiyonla kalıplanması için uygundur.Çift silindirli enjeksiyon sistemi, yüksek enjeksiyon basıncı ve hızlı atış hızı.Alt tip sabittir ve üst tip aktiftir.Eklerin ve bitmiş ürün çıkarma cihazının iyi konumlandırılması için.
2. Düzgün stres dağılımı.Düşük basınç koruması doğrudur ve tüm vuruş pürüzsüz ve mükemmeldir.
3. Genişletilebilir program tasarımı, otomatik yerleştirme ve çıkarma ekipmanı ile bağlantı kurun, otomatik olarak çalışacaktır.Gömülü parçaların özelliklerine ve performans gereksinimlerine göre, küçük girdi ve büyük çıktı amacına ulaşılabilir.
4 Elektrik kontrolü ve hidrolik basınç, sessiz, hassas ve dayanıklı olan ünlü marka parçaları benimser;otomatik arıza göstergesi, kolay ve kolay bakım;isteğe bağlı servo enerji tasarruflu motor.
5. Sıralı vidalı enjeksiyon cihazı.Çok kademeli sıcaklık kontrolü, çok kademeli enjeksiyon basıncı, enjeksiyon hızı, geri basınç kademesiz ayarı, hassas plastik parça kalıplama için uygundur.
6. İki (üç) sıcaklık kontrolü, çekim hızı, geri basınç, çeşitli hassas mühendislik plastik parçalarının kalıplanması için uygun vida hızının kademesiz ayarlanması.
7 Kalıp güvenliğini sağlamak için düşük basınçlı kalıp açma cihazı.Bitmiş ürün için hidrolik ejeksiyon cihazına sahiptir.
8. Enjeksiyon tabanı otomatik olarak yükseltilip alçaltılabilir ve kalıpların ve hammaddelerin değiştirilmesi için uygun bir otomatik temizleme cihazına sahiptir.
9. İşlenebilirliği ve verimliliği artırmak için tekli kızak veya çift modlu alternatif kızak eklenebilir.

 

CX150 Plastik Dikey Enjeksiyon Makinesi ISO 0CX150 Plastik Dikey Enjeksiyon Makinesi ISO 1CX150 Plastik Dikey Enjeksiyon Makinesi ISO 2CX150 Plastik Dikey Enjeksiyon Makinesi ISO 3

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum CX150 Plastik Dikey Enjeksiyon Makinesi ISO bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.