• 4 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofon ve Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi
  • 4 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofon ve Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi
  • 4 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofon ve Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi
4 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofon ve Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi

4 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofon ve Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin (Anakara)
Marka adı: CHENXIN
Sertifika: ISO9001
Model numarası: CX-Hp501v3

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1/takım
Fiyat: FOB, EX-WORK, C&F, CIF
Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
Teslim süresi: 15-20 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 150/ayda takımlar
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Kapasite: 4 kutuplu, 1500 adet/saat/operatör; 2 kutuplu, 2.000 adet/saat/operatör Gerilim ve frekans: AC 220V 50Hz
Boyut: 1100/1800mm*1000mm*1150mm En yüksek verim: %99.7
Vurgulamak:

3.5mm Ses Mikrofon Jakı Kaynak Makinesi

,

3.5mm Ses Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi

,

3.5mm Ses Mikrofon Jakı Kaynakçı

Ürün Açıklaması

CX-Hp501v3 4 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofonu ve Kulaklık Jakı Otomatik Lehimleme Makinesi Yapımı

 

 

Açıklama:

CX-hp501v3 otomatik USB/Ses jakı lehimleme makinesi, şirketimiz tarafından bağımsız olarak geliştirilen yeni bir otomatik ekipman türüdür.Sadece manuel olarak tel kenetleme gereklidir ve makine otomatik olarak düzleştirir, keser ve çekirdek teli + titreşimli diski soyar, otomatik olarak 3.5 terminal + otomatik lehimleme + otomatik malzeme alımı gönderir.Operatörlerin emek girdisini ve emek yoğunluğunu büyük ölçüde azaltır.Gelişmiş yapı, uygun bakım, basit kullanım, uzun hizmet ömrü, yüksek çıktı, istikrarlı performans, yeşil çevre koruma ve benzeri özelliklere sahiptir.

 

CX-hp501v3, MFI ve marka cep telefonu veri hatları için profesyonel olarak özelleştirilmiştir.İki operatör, vasıfsız koşullar altında 1200 adetten fazla üretim kapasitesi talebini karşılamak için telleri manuel olarak kelepçeler.Yeterlilikten sonra üretim kapasitesi 1000 adet/saat/kişiye ulaşabilir ve verim %99'dan fazladır.

1. Yüksek teknoloji işletmeleri ve ISO9001:2008 USB lehim makinesi üreticileri sayesinde, bu model toplam 12 uluslararası patent kazandı.Tüm standart parçalar Tayvan'da birinci sınıf markalardır ve bir vida parçası kadar küçük kalite kontroldür.

2. Biz akıllıyız ve akıllı sistem benimsenmiştir.Ekipman arızası durumunda, sistem tarafından istenen resim ve kelimelere göre arıza ile adım adım nasıl başa çıkacağınızı size öğretebiliriz ve operatör, teknoloji gerektirmeyen çalışma elde etmek için bakımını yapabilir ve bakımını yapabilir.

3. Ekipmanın stabilitesini, kalitesini ve dayanıklılığını sağlamak için modüler tasarım ve CNC bitirme benimsenmiştir.Tasarım basit, insancıllaştırılmış, makul ve düşük başarısızlık oranıdır.

4. Yüksek maliyet performansı, endişe tasarrufu ve dayanıklılığa sahip USB lehim makinesi (tüm makinenin hizmet ömrü 10 yıldır).

 

4 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofon ve Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi 04 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofon ve Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi 14 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofon ve Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi 24 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofon ve Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi 3

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 4 Kutuplu 3.5mm Ses Mikrofon ve Kulaklık Jakı Kaynak Makinesi bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.